Naši lektoři

kteří s vámi budou makat

Alexandr Dvořák

Gentleman české improvizace a učitel tělem i duší. Saša byl u začátků improvizování v Pardubicích, ale pak zakořenil v Olomouci. Je aktivním členem improvizační skupiny Olivy, ale jeho rukopis můžete vidět napříč republikou. Zkusil si různé typy performance, improvizoval s lidmi bez domova, vedl nespočet workshopů, kurzů i školení. Mimo jiné je Zdravotní klaun a působí na Charitě Olomouc.  

V lektorské trojici je se zaměřuje především na tvorbu příběhů, logičnost, spolupráci a poetiku.

Zuzana Vodičková

Zuzka je improvizační legenda, která stála u zrodu improvizace v Olomouci. Lektorovala na spoustě Improtřesků, Improsletů, týmy z celé republiky si ji zvou na workshop a pokud jste ji slyšeli zpívat, tak na to stoprocentně nikdy nezapomenete. Aktivně hraje v improvizačních skupinách Olivy a Odvaz, je Zdravotní klaunka, vedla nespočet improvizačních i dramatických kroužků a má letité zkušenosti z MŠ. 

V našem týmu je specialista na rytmus, hudbu, rým a všechno muzikální. Taky mimo jiné hlídá, aby se do příběhů dostaly vztahy, emoce a opravdovost.  

Daniel Kunz

 Jedinečný performer bez hranic Daniel Kunz improvizuje desítku let a spatříte ho jak v divadle, tak při moderaci různých festivalů a majálesů. Jeho nenapodobitelné autorské básně v rámci Slam poetry můžete slyšet po celé republice. Byl součástí skupiny Kamarádi nacvičených scének, SkeCz a je aktivním členem improvizační skupiny Olivy v Olomouci, kde zároveň působí na Univerzitě Palackého jako produkční a lektor produkce. 

Jeho specialitkou jsou technické kategorie, studie statusů a práce s rozdílností lidských charakterů.

Vytvořte si webové stránky zdarma!